adalas
Juvelyrikos parduotuvė Jonavoje

Sidabriniai papuošalai vyrams ir moterims, jaunuoliams ir panelėms

Platus sidabrinių gaminių asortimentas:

Sidabriniai žiedai dengti rodžiu, nekeičia spalvos, atsparesni braižymui.

Sidabrinės grandinėlės - nuo smulkių, trumpų grandinėlių merginoms iki stambaus rašto vyriškų grandinėlių ant kaklo.

Sidabrinės apyrankės - moterims, merginoms panelėms su smulkiais intarpais, arba lygaus pynimo,

Draugystės apyrankės - tai raudono siūlo apyrankės su sidabriniais užsegimais ar simboliais. Jas dažniausiai renkasi draugystės pradžioje, susižavėję vienas kitu jaunuoliai, 

Sidabrinės apykojės - tai sidabrinė grandinėlės segimos ant kulkšnies (prie kojos pėdos) -  kai kuriose tautose nuo senų laikų buvo dėvimi kojų papuošalai, turintys skirtingą reikmė. pvz. Indėnams tai ištekėjusios moters simbolis. Pagal grandinėlės skambesį galėdavo žinoti, kas ateina. Šiais laikas tai gali būti tiesiog mada, o kartais tai gali būti, kaip meilės išraiška partnerio gražioms kojoms.

Sidabriniai pakabukai - gausus sidabrinių pakabukų asortimentas su akutėmis, įvairių formų, skirti prie kasdienės, darbo ar vakarinės aprangos.

Sidabrinės sagės - sagės tai universaliausias papuošalas moterims suteikiantis elegancijos.  Puiki puošmena šventinėje aplinkoje. Dovanodami sągę būsite tikri, kad sagė ras tinkamą proga prie tinkamų drabužių ir jus prisimins ir glostys širdį.

Taip pat turime papuošalų, kurie yra dengti auksu arba aukso.  Naujovė - papuošalai su aukso plokštelėmis Tai auksu tviskantys gaminiai, kainuojantys pigiau nei auksiniai.


Daugiau apie sidabrinius gaminius mūsų facebook paskyroje @AdalasJonava

Karantino metu užsakymus priimame telefonu 8 614 36773  (taip pat WhatsApp, Viber) ir Elektroninėje parduotuvėje spausti čia:


Paskambinkite
Žemėlapis
Instagram