adalas
Juvelyrikos parduotuvė Jonavoje

Lombardo paslaugos

Lombarde užstatu priimame tik asmeniui, vyresniam nei 18 metų, priklausančius auksinius gaminius bei aukso laužą.

Galime nupirkti jūsų auksinius gaminius ir aukso laužą.

Aukso laužo supirkimo kaina, nustatoma kiekvieną dieną įvertinus jūsų turimą auksą ir sutartą kaina sumokėsime iškarto. Dažniausiai superkamas laužas būna 583, 585, 750 prabos.


        Lombardas Jonavoje ir darbo laikas

Atvykite Chemikų g. 1, Jonava (Prekybos centras "Dobilas"),

DARBO LAIKAS

I - V   -  10:00 – 16:00

VI   -  10:00 – 14:00

VII - Nedirbame


Kas yra Lombardas - tai suteikiama trumpalaikė paskola eurais už abiejų šalių sutartą daikto vertę trumpam laikotarpiui.  Suteikiamos paskolos trukmė negali būti ilgesnė nei mėnuo ir paskolos suteikimas įforminamas lombardo kvitu. Kvite išdėstytos šalių pareigos ir atsakomybė  vadinamos taisyklėmis.

Lombardo taisyklės parengtos ir reguliuojamos pagal teisės aktai reguliuojantys Lombardo paslaugas: Lietuvos prabavimo rūmai ir Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas.

 Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Ketvirtoji knyga. Daiktinė teisė

4.228 straipsnis. Lombardo teisės, pareigos ir atsakomybė

1. Lombardas neturi teisės naudoti įkeistų daiktų bei jais disponuoti, išskyrus šio straipsnio 3 dalyje numatytą atvejį.

2. Lombardas atsako už įkeistų daiktų praradimą (žuvimą) ir sužalojimą, jeigu neįrodo, kad daiktai prarasti (žuvo) arba sužaloti dėl nenugalimos jėgos.

3. Jeigu per nustatytą terminą lombardui negrąžinama daikto įkeitimu užtikrinta kredito suma, lombardas turi teisę pasibaigus vieno mėnesio terminui parduoti įkeistą daiktą šio kodekso 4.219 straipsnio 2 ir 5 dalyse, 4.222 ir 4.225 straipsniuose nustatyta tvarka.

4. Pardavus įkeistą daiktą, lombardo reikalavimo teisė įkaito davėjui (skolininkui) pasibaigia net ir tuo atveju, jeigu sumos, gautos pardavus daiktą, neužteko visiškai patenkinti lombardo, kaip kreditoriaus, reikalavimus.

Paskambinkite
Žemėlapis
Instagram